טל רוה

אחראית שותפויות וקשרי מעסיקים

 

טל רוה – אחראית שותפויות וקשרי מעסיקים

 

טל כאן בשבילכם – בעלי העסקים והארגונים בעיר. היא אחראית על הקשר שלכם עם מרכז הצעירים, ובעזרתה תוכלו למצוא את העובדים שמתאימים בדיוק לכם, כאלה שיעזרו לעסק או לארגון שלכם להתפתח ובמקביל יפתחו את הקריירה שלהם.

השאיפה של טל, שעובדת בשיתוף עם הרשות העירונית לתעסוקה, היא לעודד את השוק המקומי להעסיק את הצעירים המעולים של העיר. גם אם אם אין להם תמיד את הניסיון הנדרש, טל תדע לעשות את החיבור הכי טוב ככה שהם ימצאו את המשרה הכי מתאימה להם ואתם תמצאו את העובדים האולטימטיביים עבורכם. אנחנו מאמינים שחיבור כזה הוא מה שהופך עובד "רגיל" לעובד מעולה – כזה שמשקיע מעצמו במקום העבודה ונשאר לאורך זמן (כן, אם הוא משתייך לדור הY…).

לטל ניסיון רב כיועצת ומלווה בתהליכי שינוי קריירה אצלנו במרכז צעירים. בעבר ניהלה את יחידת ההשמה בפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית ועבדה כעורכת דין במגזר הציבורי ובמגזר העסקי.

צרו קשר עם טל

השותפים שלנו

ארועים קרובים

החזון שלנו רואה את ירושלים כעיר אטרקטיבית ותוססת שמאפשרת יצירה וביטוי תוך שמירה על אופייה הייחודי (כי היא לא תל אביב 2) כאשר הצעירים של העיר הזאת הם הכוח המניע בתהליך הזה ואת התפקיד שלנו כמובילים ומקדמים את התהליך הזה.

Linkedin למתקדמיםקורס/סדנא

סדנת Linkedin ייחודית לאנשים שרוצים להפוך את המקצועיות למומחיות. *חלק א'- 1.6 | 20:00 | בהנחיית עידית קרני בסדנה נלמד איך למצוא עבודה באמצעות הLinkedin, ליצור שיתופי פעולה מ לפרטים נוספים >

שיחה ב ZOOM | 01.06.2020 | חלק א, 20.5 בשעה 20:00 חלק ב, בשעה 20:00

איך בונים קורות חיים מעולים?קורס/סדנא

הדרך למציאת העבודה המתאימה מתחילה בקורות החיים שלכם! אז איך בונים את המסמך הרשמי הזה כמסמך ממותג, אינטיליגנטי ומקצועי? סדנא לבניית קורות חיים בה נלמד איך להציג את עצמנו בצורה לפרטים נוספים >

שיחה ב zoom | 27.05.2020 | חלק א, 27.5 בשעה:11:00 - חלק ב, 31.5 בשעה : 16:00