טל רוה

יועצת ומלווה בתהליכי שינוי ובחירת קריירה

 

טל רוה – יועצת ומלווה בתהליכי שינוי ובחירת קריירה

טל כאן בשבילכם – החבר'ה הבוגרים יותר. אלה שכבר סיימו תואר ועשו דבר או שניים בקריירה שלהם, אבל חסרה להם ההכוונה הנכונה, הדיוק, המקום שהוא בדיוק שלהם, או שלהן.

רק תראו מה אנשים כבר אמרו על המפגשים עם טל, אנחנו בטוחים שזה יגרום לכם לרצות גם:

"הייעוץ עם טל פתח לי את הראש לאופציות. עברתי תהליך מאוד אישי , מקצועי, דרכו למדתי וגיליתי כוחות וחוזקות שלי. הייעוץ נתן לי הרבה כוחות ועזר לי מאוד".

"הרגשתי במהלך הייעוץ שהייתה כימיה טובה, אינטראקציה בינאישית טובה ומועילה. הרגשתי שטל מבינה את המקום שלי, הייתה מקצועית, יודעת לנתב איפה שצריך, לנתח ולתת לי את המענה שמתאים לי. אם היו דברים שנתקעתי עליהם אז עשינו תהליך להבין למה. היה מאוד משמעותי לי התהליך ומודה לטל ולמרכז על כך מאוד".

"הייעוץ עזר והכווין אותי מאוד בעולם התעסוקה. חדד והבהיר לי הרבה דברים. תודה על התהליך המשמעותי, מוכוון ומותאם אישית". "הייעוץ היה מאוד משמעותי, מקצועי, אישי וממוקד בהתאם למקום אני הייתי בו והייתי צריכה. טל הייתה קשובה, רגישה, מרגיעה ומכילה בהתאם לצרכים שלי".

אפשר לקבוע פגישת ייעוץ אישית עם טל בה תפצחו יחד את האגוז הקשה הזה שנקרא "מה עכשיו?", או פשוט לדבר איתה ולהבין מה מתוך שלל הדברים שהיא עושה מתאים בדיוק בשבילכם.

צרו קשר עם טל

השותפים שלנו