טל רוה

יועצת ומלווה בתהליכי שינוי ובחירת קריירה

 

טל רוה – יועצת ומלווה בתהליכי שינוי ובחירת קריירה

טל כאן בשבילכם – החבר'ה הבוגרים יותר. אלה שכבר סיימו תואר ועשו דבר או שניים בקריירה שלהם, אבל חסרה להם ההכוונה הנכונה, הדיוק, המקום שהוא בדיוק שלהם, או שלהן.

רק תראו מה אנשים כבר אמרו על המפגשים עם טל, אנחנו בטוחים שזה יגרום לכם לרצות גם:

"הייעוץ עם טל פתח לי את הראש לאופציות. עברתי תהליך מאוד אישי , מקצועי, דרכו למדתי וגיליתי כוחות וחוזקות שלי. הייעוץ נתן לי הרבה כוחות ועזר לי מאוד".

"הרגשתי במהלך הייעוץ שהייתה כימיה טובה, אינטראקציה בינאישית טובה ומועילה. הרגשתי שטל מבינה את המקום שלי, הייתה מקצועית, יודעת לנתב איפה שצריך, לנתח ולתת לי את המענה שמתאים לי. אם היו דברים שנתקעתי עליהם אז עשינו תהליך להבין למה. היה מאוד משמעותי לי התהליך ומודה לטל ולמרכז על כך מאוד".

"הייעוץ עזר והכווין אותי מאוד בעולם התעסוקה. חדד והבהיר לי הרבה דברים. תודה על התהליך המשמעותי, מוכוון ומותאם אישית". "הייעוץ היה מאוד משמעותי, מקצועי, אישי וממוקד בהתאם למקום אני הייתי בו והייתי צריכה. טל הייתה קשובה, רגישה, מרגיעה ומכילה בהתאם לצרכים שלי".

אפשר לקבוע פגישת ייעוץ אישית עם טל בה תפצחו יחד את האגוז הקשה הזה שנקרא "מה עכשיו?", או פשוט לדבר איתה ולהבין מה מתוך שלל הדברים שהיא עושה מתאים בדיוק בשבילכם.

צרו קשר עם טל

השותפים שלנו

ארועים קרובים

החזון שלנו רואה את ירושלים כעיר אטרקטיבית ותוססת שמאפשרת יצירה וביטוי תוך שמירה על אופייה הייחודי (כי היא לא תל אביב 2) כאשר הצעירים של העיר הזאת הם הכוח המניע בתהליך הזה ואת התפקיד שלנו כמובילים ומקדמים את התהליך הזה.

לינקדין – ככה מוצאים היום עבודה!קורס/סדנא

פרופיל לינקדאין מוצלח הוא ה-כלי לחיפוש עבודת החלומות שלכם. בואו, תביאו לפטופ ותלמדו בסדנה פשוטה על מיתוג עצמי ועל כלים למציאת העבודה הבאה שלכם. נ.ב: יהיה צלם, כדי שתוכלו לצ לפרטים נוספים >

מרכז צעירים ירושלים, שבטי ישראל 22 | 27.05.2019 |

סדנת אסטרטגיה לקריירה – נירית כהןקורס/סדנא

לפרטים נוספים >

מרכז צעירים ירושלים, שבטי ישראל 22 | 09.07.2019 | 18:00-21:00

Bootcamp קריירה לצעירים עם נסיוןקורס/סדנא

כבר יש לכם ניסיון משמעותי שצברתם בחיים התעסוקתיים שלכם, אבל איך משדרגים את כל מה שעשיתם למשרה יותר שווה? בבוטקאמפ נפגש ל-3 שעות שיסגרו לכם את כל הפינות כדי להתקדם למשרת החלומות שלכ לפרטים נוספים >

מרכז צעירים ירושלים | 26.06.2019 | 18:00-21:00

כל מה שרצית לדעת על ביטוחיםקורס/סדנא

הסדנה בנושא ביטוחים מעניקה כלים פרקטיים וידע ממוקד על מנת: לחסוך מאות שקלים בחודש בביטוחים מיותרים, לעשות סדר בכל הביטוחים, להבין את ההבדלים בביטוחים כדי לרכוש רק מה שצריך, להשתמש לפרטים נוספים >

מרכז צעירים ירושלים, שבטי ישראל 22 | 22.05.2019 | 18:15