נועה ארדון

עו”ס רכזת תכנית “בשבילי”  

את תכנית “בשבילי” הקמנו בשביל לעזור לצעירים שנמצאים ברמה נמוכה עד בינונית של סיכון.

כאלה שבלי התערבות וליווי – סביר להניח שלא יממשו את הפוטנציאל האישי שלהם. נועה, עובדת סוציאלית בהכשרתה, תעניק לכם ליווי אישי, אבל זה גם לגמרי בידיים שלכם ! ביחד אתם תבנו תכנית עבודה אישית לפי הצרכים והרצונות שלכם.

אז אם גדלתם במשפחה המוכרת לשירותי הרווחה, נשרתם מבית הספר או שלא השלמתם 12 שנות לימוד, אם חסרה לכם מערכת תמיכה משפחתית וחברתית, למדתם בפנימייה, אם אתם מוכרים למשטרה על עבירות קלות, או שאתם מתמודדים עם עוני, חובות וחוסר יכולת להישאר בעבודה לאורך זמן – אנחנו כאן בשבילכם!

במסגרת התכנית ניתן לכם מענה במגוון רחב של תחומים: ניהול פיננסי ומשפטי, השכלה והכשרה מקצועית, ייעוץ תעסוקתי, פנאי, תרבות ומעורבות חברתית הן באופן פרטני והן בצורה קבוצתית באמצעות סדנאות, קורסים ואירועים חברתיים.

 

מאיר סורוצקין – מדריך בתכנית ‘נחשון’ לצעירים חרדים

 

מאיר סורוצקין יפגוש אתכם בתפר הלא-פשוט הזה שבין העולם החרדי לקריירה. מאיר מבין את המורכבות שיכולה לצוץ לעתים בחיבור בין עולמות שונים, ויודע גם שכשעובדים יחד הכול אפשרי.

מייעוצים אישיים, דרך קורסי אנגלית ומחשבים, סדרת אירועים טכנולוגיים ועד להכשרות מקצועיות, הרצאות וסיורי קריירה שונים – תכנית ‘נחשון’ לצעירים חרדים מעצבת מציאות חדשה, פשוט ככה..

צרו קשר עם נועה

השותפים שלנו