אשר נבו

רכז יזמות וטכנולוגיה

 

אשר נבו – רכז יזמות וטכנולוגיה

אשר הוא ה-TECH GUY שלנו, ובדיוק החלק שהיה חסר בפאזל של מרכז הצעירים (איזה מזל שייבאנו אותו מטירת הכרמל לירושלים!). רוב הזמן תמצאו אותו ב-Q5, ההאב הטכנולוגי שלנו.

שם הוא עובד, משם הוא מרכז את כל פעילות ה-Q5 ובונה שיתופי פעולה ייחודיים במיוחד בשבילכם, חברי הקהילה הטכנולוגית של ירושלים. אשר הוא האבא והאמא של יושבי ההאב – הוא נותן מענה לכל צורך שלהם, פותר כל בעיה, מארגן מיטאפים בנושאים מגוונים, מפיק מפגשי בראנץ' שווים מדי חודש, ומדי פעם (כשהוא חושב שאף אחד לא רואה) מגניב מבטים מאוהבים ל-DEVICE LAB שפתחנו בשיתוף עם אינטל.

חוץ מזה, אשר גם מרכז את כל הקורסים, הסדנאות וההרצאות שקורות כאן – אז אם בא לכם לעבוד מחלל העבודה הכי שווה בירושלים, להעביר תוכן מקצועי איכותי לסטארטאפיסטים ושאר יזמים, או שסתם בא לכם לקשקש על קורסים, אשר הוא הכתובת.

צרו קשר עם אשר

השותפים שלנו

ארועים קרובים

החזון שלנו רואה את ירושלים כעיר אטרקטיבית ותוססת שמאפשרת יצירה וביטוי תוך שמירה על אופייה הייחודי (כי היא לא תל אביב 2) כאשר הצעירים של העיר הזאת הם הכוח המניע בתהליך הזה ואת התפקיד שלנו כמובילים ומקדמים את התהליך הזה.

לינקדין – ככה מוצאים היום עבודה!קורס/סדנא

פרופיל לינקדאין מוצלח הוא ה-כלי לחיפוש עבודת החלומות שלכם. בואו, תביאו לפטופ ותלמדו בסדנה פשוטה על מיתוג עצמי ועל כלים למציאת העבודה הבאה שלכם. נ.ב: יהיה צלם, כדי שתוכלו לצ לפרטים נוספים >

מרכז צעירים ירושלים, שבטי ישראל 22 | 27.05.2019 |

כל מה שרצית לדעת על ביטוחיםקורס/סדנא

הסדנה בנושא ביטוחים מעניקה כלים פרקטיים וידע ממוקד על מנת: לחסוך מאות שקלים בחודש בביטוחים מיותרים, לעשות סדר בכל הביטוחים, להבין את ההבדלים בביטוחים כדי לרכוש רק מה שצריך, להשתמש לפרטים נוספים >

מרכז צעירים ירושלים, שבטי ישראל 22 | 22.05.2019 | 18:15