גלינה דבויריס חסין

רכזת עולים חדשים

 

גלינה דבויריס חסין – רכזת עולים חדשים

אומרים שאין חכם כבעל ניסיון, והמשפט הזה תפור על גלינה. כי בינינו, מי מבין את מהות העלייה יותר ממי שעלתה בעצמה לארץ, ואפילו לא כל כך מזמן?

גלינה מרכזת אצלנו את תכנית Connect Jerusalem לעולים חדשים צעירים בירושלים בשיתוף פעולה עם רשות הקליטה והעלייה ומשרד הקליטה. וזה כל כך חשוב בעיקר כי ירושלים היא העיר קולטת העלייה הגדולה ביותר בישראל !!! בת’כלס, מגיעים לירושלים מדי שנה אלפי צעירים מכל העולם. כאן הם מתמודדים עם אותם קשיים שכולנו מתמודדים איתם אבל בשפה זרה. צרפו לזה במקרים מסוימים את תחושת הבדידות, ואתם בטח כבר מתארים לעצמכם כמה מאתגר זה… בדיוק מהסיבה הזאת יש לנו את גלינה. במסגרת העבודה שלה, גלינה לא רק עוסקת בפיתוח קריירה, ייעוץ אישי ושילוב עולים במשרות איכותיות ושוות בירושלים, אלא היא גם עושה כל מה שאפשר כדי לתת מענה חברתי לאותם עולים.

היא עושה את זה דרך פעילויות חברתיות בשפות שונות, יוצרת תוכן שהוא מקצועי וחברתי, וכמובן – מרכזת את השולחן העגול של ארגוני העולים בירושלים: מדי חודש גלינה נפגשת עם נציגי ארגוני העולים השונים בעיר וחושבת ביחד איתם איך אפשר להאיר את העיר הזאת עוד קצת.

צרו קשר עם גלינה

השותפים שלנו

ארועים קרובים

החזון שלנו רואה את ירושלים כעיר אטרקטיבית ותוססת שמאפשרת יצירה וביטוי תוך שמירה על אופייה הייחודי (כי היא לא תל אביב 2) כאשר הצעירים של העיר הזאת הם הכוח המניע בתהליך הזה ואת התפקיד שלנו כמובילים ומקדמים את התהליך הזה.

Resume Workshop- In 2 partsקורס/סדנא

Resume Workshop- In 2 parts OVER ZOOM 02/08 Sunday 19:00 with Idit Karni- Learn how to optimize your resume And then.. Work together in a small group לפרטים נוספים >

zoom | 02.08.2020 | 19:00-20:30