גלינה דבויריס חסין

מנהלת תוכנית קונקט ג’רוזלם – רכזת עולים חדשים
 

גלינה דבויריס חסין – רכזת עולים חדשים

אומרים שאין חכם כבעל ניסיון, והמשפט הזה תפור על גלינה. כי בינינו, מי מבין את מהות העלייה יותר ממי שעלתה בעצמה לארץ, ואפילו לא כל כך מזמן?

גלינה מרכזת אצלנו את תכנית Connect Jerusalem לעולים חדשים צעירים בירושלים בשיתוף פעולה עם רשות הקליטה והעלייה ומשרד הקליטה. וזה כל כך חשוב בעיקר כי ירושלים היא העיר קולטת העלייה הגדולה ביותר בישראל !!! בת’כלס, מגיעים לירושלים מדי שנה אלפי צעירים מכל העולם. כאן הם מתמודדים עם אותם קשיים שכולנו מתמודדים איתם אבל בשפה זרה. צרפו לזה במקרים מסוימים את תחושת הבדידות, ואתם בטח כבר מתארים לעצמכם כמה מאתגר זה… בדיוק מהסיבה הזאת יש לנו את גלינה. במסגרת העבודה שלה, גלינה לא רק עוסקת בפיתוח קריירה, ייעוץ אישי ושילוב עולים במשרות איכותיות ושוות בירושלים, אלא היא גם עושה כל מה שאפשר כדי לתת מענה חברתי לאותם עולים.

היא עושה את זה דרך פעילויות חברתיות בשפות שונות, יוצרת תוכן שהוא מקצועי וחברתי, וכמובן – מרכזת את השולחן העגול של ארגוני העולים בירושלים: מדי חודש גלינה נפגשת עם נציגי ארגוני העולים השונים בעיר וחושבת ביחד איתם איך אפשר להאיר את העיר הזאת עוד קצת.

צרו קשר עם גלינה

השותפים שלנו

ארועים קרובים

החזון שלנו רואה את ירושלים כעיר אטרקטיבית ותוססת שמאפשרת יצירה וביטוי תוך שמירה על אופייה הייחודי (כי היא לא תל אביב 2) כאשר הצעירים של העיר הזאת הם הכוח המניע בתהליך הזה ואת התפקיד שלנו כמובילים ומקדמים את התהליך הזה.

סדנת הדגל חיפוש יעיל למחפש המתחילקורס/סדנא

90 דקות של כל העקרונות שיש לדעת כדי להפוך את החיפוש למציאה. חיפוש עבודה, קורות חיים והכנה לראיונות עבודה. לפרטים נוספים >

zoom | 08.03.2021 | 18:00 -22:00

חיסון על הברקורס/סדנא

לפרטים נוספים >

בית יעקב 11, ירושלים | 04.03.2021 | 18:00 - 22:00