שירה מזרחי

רכזת משוחררים

 

 

שירה מזרחי

רכזת משוחררים

לפני שנה המסלול של משוחררים היה ברור. משתחררים מהצבא/משירות לאומי, ממלצרים, טסים לחו”ל, בוחרים תחום לימודים, עושים פסיכומטרי (או שלא) מתחילים ללמוד/לעבוד בעבודה רצינית. אבל הקורונה הזאת שיבשה הרבה. הרבה יותר מדי…

תכירו את שירה, רכזת חיילים משוחררים ומסיימי שירות במרכז צעירים ירושלים, ואני כאן כדי לנסות לענות על השאלות האלו ועל עוד הרבה שיעלו.
תחום חיילים משוחררים הוקם כדי לעזור לכם להתמודד עם השלב הזה בחיים ולצמוח ממנו.

ה זה אומר תכלס?🤝
אנחנו מציעים המון תכנים לחיילים משוחררים: גם ליינים של היכרות עם מקצועות ותפקידים, מפגש הכנה לפסיכומטרי, כלים להתנהלות כלכלית נכונה, סדנאות עם כלים פרקטיים למציאת עבודה, אירועים על זכויות של חיילים משוחררים, סדנאות לבניית תכנית אישית להצבת יעדים ומטרות ועוד הרבה. באמת.

אז זה השלב שאתם בוחרים אם אתם רוצים לסיים את הקורונה כשאתם יודעים מה הצעד הבא שלכם, כשיש לכם ניסיון תעסוקתי וכיוון ברור, או שאתם מעדיפים להמשיך לגלול באינסטגרם/פייסבוק/טיקטוק ותכלס לא לעשות יותר מדי.

 

 

צרו קשר עם שירה

השותפים שלנו

ארועים קרובים

החזון שלנו רואה את ירושלים כעיר אטרקטיבית ותוססת שמאפשרת יצירה וביטוי תוך שמירה על אופייה הייחודי (כי היא לא תל אביב 2) כאשר הצעירים של העיר הזאת הם הכוח המניע בתהליך הזה ואת התפקיד שלנו כמובילים ומקדמים את התהליך הזה.

קורס התנהלות כלכלית נבונהקורס/סדנא

עכשיו הגיע הזמן, הבאנו לכם קורס כיצד להתנהל נכון יותר כלכלית, לבנות תקציב אישי, להבין איך לקרוא תלוש משכורת, איך לעקוב אחרי הפנסיה והביטוחים ואפילו קצת נדבר על השקעות עם הפלוס שי לפרטים נוספים >

שבטי ישראל 22 | 02.05.2021 | 18:00