שירה אברמוביץ

רכזת תעסוקה

 

שירה אברמוביץ- רכזת תעסוקה

מתלבטים איך לגשת לעולם התעסוקה? שואלים את עצמכם מה לעשות עם התואר? איך בכלל מתחברים למעסיקים פוטנציאליים? שירה כאן בדיוק בשביל לעזור לכם לענות על השאלות הללו.

שירה תעזור לכם למצוא את המקום הנכון עבורכם בעולם התעסוקה כדי שתוכלו לגדול ולהתפתח,  להבין מה לעשות עם התואר שלי, לענות על השאלה איפה אני רוצה להיות בעוד X זמן, וכמובן – שירה כאן כדי לעזור בחיבור שלך עם מעסיקים פוטנציאליים בירושלים (יש הרבה כאלה והיא מכירה אותם. ואותך. שזה די שווה בעצם), וכמובן בתהליכי התמקצעות והעמקה בתחום שבא לך לעסוק בו – סדנאות, קורסים, הרצאות שיתנו לך ערך מוסף – פשוט צריך לדבר איתה והדלתות כבר יפתחו מעצמן.

צרו קשר עם שירה

השותפים שלנו

ארועים קרובים

החזון שלנו רואה את ירושלים כעיר אטרקטיבית ותוססת שמאפשרת יצירה וביטוי תוך שמירה על אופייה הייחודי (כי היא לא תל אביב 2) כאשר הצעירים של העיר הזאת הם הכוח המניע בתהליך הזה ואת התפקיד שלנו כמובילים ומקדמים את התהליך הזה.

משפחות ללא מסכות | קריירה Ctrl + Shiftקורס/סדנא

רבים איבדו את מקום עבודתם או נאלצו לשנות עיסוק עקב השינויים בשוק העבודה בתקופה האחרונה. הסדנה תעניק מענה לצורך הגובר בהכוונת קריירה בעולם בו הכל משתנה ותעניק כלים יישומיים בעלי ער לפרטים נוספים >

zoom | 09.03.2021 | 20:20

סדנת הדגל חיפוש יעיל למחפש המתחילקורס/סדנא

90 דקות של כל העקרונות שיש לדעת כדי להפוך את החיפוש למציאה. חיפוש עבודה, קורות חיים והכנה לראיונות עבודה. לפרטים נוספים >

zoom | 08.03.2021 | 18:00 -22:00